Overslaan en naar de inhoud gaan
Over WWSV
Meteo
Contact
Blog
Clublogin
Webshop
0 item(s) - €0.00
Zoekveld
Zoeken
Clubs
Disciplines
G-Sport
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Projecten
Clubs
Disciplines
Topsport
Activiteitenkalender
Wedstrijdorganisatie
Info & verzekeringen
Goed bestuur
Over WWSV
Contact
Meteo
Blog
Clublogin
Home
»
Activiteiten
Activiteitenkalender
Datum
maart 2024 (2)
april 2024 (15)
mei 2024 (27)
juni 2024 (21)
juli 2024 (16)
augustus 2024 (39)
september 2024 (50)
oktober 2024 (30)
november 2024 (6)
december 2024 (2)
Discipline
Zwaardboten (99)
Windsurfen (41)
Multihull (27)
Kitesurfen (10)
Zeilwagen (9)
Kielboot (8)
Stand Up Paddle (6)
Sankt Peter Ording (1)
RYCB ARNE - Veerse meer - Oostwatering (1)
Locatie
Anemos Beachclub (Knokke-Heist) (16)
NLM (Ophoven - Kinrooi) (13)
De Panne-RSYC (9)
RYCB (Galgenweel) (9)
Inside - Outside Oostende (Spuikom) (8)
RNSYC (Oostende) (7)
RBSC Duinbergen (6)
SIROCCO (6)
WOS (Oostende) (6)
ZSC Broechem (5)
braakman (4)
RBSC Heusden (4)
RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse) (4)
SODIPA (Galgenweel) (4)
WVD - Hombeek (4)
ZS Gavermeer (Harelbeke) (4)
Inside-Outside Oostende (Beach) (3)
KYC (Koksijde) (3)
KYCN (Nieuwpoort) (3)
RBSC Zoute / Duinbergen (3)
Hofstade Zeilclub (2)
NWV Nievdonck (Nieuwdonk Berlare) (2)
Ostend Sailing (2)
RBSC Zeebrugge (2)
RNSYC-RTYC (2)
SNEH (Froidchapelle) (2)
SNEH (Plate Taille) (2)
SYCOD (Koksijde) (2)
Twins Club (Bredene) (2)
VVW Galgenweel (2)
VVW Turnhout (2)
Watersport Oostende Spuikom (2)
WVD Mechelen (Hombeek) (2)
Aandeplas St.-Pietersplas (Brugge) (1)
Antwerpen (1)
BZYC (Brugge) (1)
Huis van de sport Gent (1)
KLYC (Galgenweel) (1)
Nievdonckse Watersport Vereniging (Berlare) (1)
Port Aventura (Mol) (1)
RBSC-Damslootmeer (1)
RNSYC-Twinsclub-Ostend Sailing (Oostende) (1)
RYCB ARNE - Veerse meer - Oostwatering (1)
Schulensmeer (1)
Surfclub Windekind (Oostduinkerke) (1)
Twins Bredene (1)
Twinsclub / RNSYC / Ostend Sailing (1)
WSKLuM Nieuwpoort (1)
WSKLuM / RYCB (Nieuwpoort) (1)
Zeil- en Surfclub Gavermeer (Harelbeke) (1)
2024
29
maart
Magic Marine Optimist Easter Regatta Braasemermeer
Zwaardboten -
29 maart 2024
tot
31 maart 2024
Klik voor meer info
2024
30
maart
Sodipa wedstrijd - Alle Klassen (geen Optimist-
Zwaardboten - SODIPA (Galgenweel)
30 maart 2024
Klik voor meer info
2024
01
april
Spirou Trophy - Spirou - Europe
Zwaardboten - Nievdonckse Watersport Vereniging (Berlare)
01 april 2024
Klik voor meer info
2024
06
april
Optispring - DOCB - Grevelingenmeer Port Zélande
Zwaardboten - RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse)
06 april 2024
tot
07 april 2024
Klik voor meer info
2024
07
april
Windsurfwedstrijd Techno 293 Raceboard
Windsurfen - Inside - Outside Oostende (Spuikom)
07 april 2024
Klik voor meer info
2024
07
april
BK SUP ULD
Stand Up Paddle -
07 april 2024
Klik voor meer info
2024
13
april
Zeilwagenwedstrijd JJ De Grave Cup
Zeilwagen - De Panne-RSYC
13 april 2024
tot
14 april 2024
Klik voor meer info
2024
13
april
U4 Medemblik - Optimist - ILCA - Finn
Zwaardboten -
13 april 2024
tot
14 april 2024
Klik voor meer info
2024
14
april
Windsurf Classics - Open - Oostende (BABC Raceboard Cup) - Bic Techno 293 OD - Raceboard
Windsurfen - Inside - Outside Oostende (Spuikom)
14 april 2024
Klik voor meer info
2024
20
april
Royal Spring Cup - Cadet - Europe - Snipe - Finn - RS Aero - Scharendijke
Zwaardboten - RYCB / WSV (Scharendijke / Bruinisse)
20 april 2024
tot
21 april 2024
Klik voor meer info
2024
21
april
Nationaal Optimist 4
Zwaardboten - VVW Galgenweel
21 april 2024
Klik voor meer info
2024
21
april
Spirou Trophy - Spirou - Del Mare
Zwaardboten -
21 april 2024
Klik voor meer info
2024
27
april
U4 - Workum - Optimist - ILCA - Europe
Zwaardboten -
27 april 2024
tot
28 april 2024
Klik voor meer info
2024
27
april
Q Cup Plus - Recreatieve Optimisten wedstrijd
Zwaardboten - WOS (Oostende)
27 april 2024
Klik voor meer info
2024
27
april
Lente Trofee Alleman Techno 293 - Raceboard - Longboard - Windsurfen
Windsurfen - WVD - Hombeek
27 april 2024
Klik voor meer info
2024
27
april
Windsurf Classics - Open - Alleman Lente (11u nationaal - 13u clubwedstrijd) - Bic Techno 293 OD - Raceboard
Windsurfen -
27 april 2024
Klik voor meer info
2024
28
april
Openingswedstrijd
Zwaardboten - NLM (Ophoven - Kinrooi)
28 april 2024
Klik voor meer info
2024
01
mei
BK Wave waiting period May - locatie op afroep - Wave Performance
Windsurfen - Twins Club (Bredene)
01 mei 2024
tot
26 mei 2024
Klik voor meer info
2024
04
mei
North Sea Cup Manche Techno 293
Windsurfen - Inside - Outside Oostende (Spuikom)
04 mei 2024
tot
05 mei 2024
Klik voor meer info
2024
04
mei
Optimist Q Cup Plus +
Zwaardboten - NWV Nievdonck (Nieuwdonk Berlare)
04 mei 2024
Klik voor meer info
Pagina's
1
2
3
4
…
volgende ›
laatste »